DEN 2.

den2_001

Zdravím rodiče a všechny přátele slánského karatedo!
Druhý den začal nečekaně brzy. Pár jedinců se nepodívalo na hodinky, řídilo se jen podle denního světla a začalo se chystat na rozcvičku. Bohužel bylo 4:30!
Už jsem neusnul a do 7:00, kdy je oficiální budíček, jsem je uklidňoval ještě 3x.
Rozcvičku jsme si rozdělili, Petr si vzal mladší a já se šel na 45 minut proběhnout se staršími.(zdálo se jim to moc) Po snídani jsme utvořili 3 skupiny. Závodníky si
vzal Robert a připravovali se na MČR SKIF. Začátečníky si vzal Petr a pokročilé já.
Od 9:00 do 11:30 s přestávkou na svačinu a ve vedru jsme toho měli všichni dost! Po obědě a poledním klidu začal kurz potápění s lahvemi a brýlemi. Pár jedinců vypilo pár deci vody z bazénu, ale jinak jim to celkem šlo! V bazénu jsme se pravidelně střídali se školkou z Ďáblic až do večeře. Po večeři probíhal další kurz, tentokrát odstřelovačský. Do podrobností se nebudu pouštět, ale fotky hodně napoví!!! Jsou to šikulky.
Po 21:00 jsme udělali oheň a do buřtů od Mračků se pustili i vegetariáni. Nechali jsme je ještě vyblbnout na prolézačkách a hřišti, před 22-tou šly dětičky spinkat. My teď čistíme zbraně a připravujeme horolezecké vybavení na zítřejší kurz v lezení a slaňování. Pak už jen kurz přežití a bude to komplet!
Počasí nám přeje, bazén má asi 26 stupňů a vzduch o něco víc. Posílejte vzkazy,
čteme vždy po obědě!
Oss!